Witaj na mojej Planecie! Copy

Cześć!

Jestem Marysia i zarządzam Planetą Inspiracji! 🙂

Od kilkunastu lat uczę dzieci angielskiego, a od 2013 roku pomagam i zarażam pomysłami innych nauczycieli.

Wszystko zaczęło się od prowadzenia bloga o nazwie Head Full of Ideas www.fullofideas.pl/blog. Dziś kryje się pod tą nazwą znacznie więcej.

W ramach swojej działalności prowadzę zajęcia dla dzieci, sklep internetowy z moimi autorskimi materiałami, szkolę i motywuję nauczycieli do działania. Mój znak rozpoznawczy to Głowa Pełna (kreatywnych) Pomysłów.

Założyłam platformę Planeta Inspiracji, by zebrać w jednym miejscu wiele przydatnych wskazówek i inspiracji, które wspólnie będą tworzyły swoiste kompendium dla nauczycieli pracujących z dziećmi. Znajdziesz na niej nagrania moich szkoleń i webinarów, które nie są już dostępne w innych miejscach, dodatkowe materiały i pomysły na ich wykorzystanie.

Poza mną, treści na Planetę przygotowują także inne kreatywne Nauczycielki – z zakładki “Aktualności” dowiesz się, co dokładnie jest w planach na najbliższe miesiące i z kim będzie okazja się spotkać, lub z czyich pomysłów skorzystać :).Dziękuję, że zdecydowałaś_eś się dołączyć do tej społeczności! Jestem pewna, że czeka nas całkiem kosmiczna przygoda, dzięki której wspólnie będziemy się motywować i rozwijać.

Twoje korzyści z wynajmu lokalu na Planecie BASIC:

  • Masz nieograniczony dostęp do wszystkich treści zawartych na platformie;
  • Co miesiąc zgarniasz nowe inspiracje, pomysły i wskazówki na swoje zajęci od nauczycielek pełnych pasji;
  • Bierzesz udział w szkoleniach na żywo lub oglądasz nagrania dostępne przez cały czas działania platformy;
  • Zdobywasz książkowe inspiracje, niektóre w pakiecie ze specjalnymi ofertami tylko dla Mieszkańców Planety;
  • Masz dostęp do specjalnej zamkniętej grupy na Fb, gdzie możesz zdobyć cenne informacje i poznać innych nauczycieli –  tego dostępu nigdy nie tracisz!
  • Uzyskujesz codzienne wsparcie i motywację, nie tylko w kryzysowych sytuacjach;
  • Otrzymujesz dostęp do dodatkowych materiałów niedostępnych poza Planetą;
  • Dostajesz zniżkę 10 % na materiały dostępne w sklepie na www.fullofideas.pl.

Pamiętaj, że zawsze możesz przeprowadzić się do większego mieszkanka i rozszerzyć swój abonament do wersji PREMIUM :). Jak to zrobić? Sprawdź TUTAJ!