Witaj na mojej Planecie!

Cześć!

Jestem Marysia i zarządzam Planetą Inspiracji! 🙂

Od kilkunastu lat uczę dzieci angielskiego, a od 2013 roku pomagam i zarażam pomysłami innych nauczycieli.

Wszystko zaczęło się od prowadzenia bloga o nazwie Head Full of Ideas (www.fullofideas.pl/blog). Dziś kryje się pod tą nazwą nieco więcej.

W ramach swojej działalności prowadzę zajęcia dla dzieci, sklep internetowy z moimi autorskimi materiałami, szkolę i motywuję nauczycieli do działania. Mój znak rozpoznawczy to Głowa Pełna (kreatywnych) Pomysłów.

Założyłam platformę Planeta Inspiracji, by zebrać w jednym miejscu wiele przydatnych wskazówek i inspiracji, które wspólnie będą tworzyły swoiste kompendium dla nauczyciela-anglisty, pracującego z dziećmi. Platforma będzie stale się rozrastać. Znajdziesz na niej nagrania moich szkoleń i webinarów, które nie są już dostępne w innych miejscach, dodatkowe materiały i pomysły na ich wykorzystanie. Niektóre z nich będą idealnie uzupełniać to, co znajduje się w moim sklepie na www.fullofideas.pl/sklep – to dobra opcja dla osób, które prowadzą zajęcia z dziećmi na nieco bardziej zaawansowanym poziomie (np. aż 5 razy w tygodniu), lub uczą własne dzieci.

Dziękuję, że zdecydowałaś_eś się dołączyć do mnie na Planecie! Jestem pewna, że czeka nas całkiem kosmiczna przygoda, dzięki której wspólnie będziemy się motywować i rozwijać. Dla mnie to też ⭐ nowe doświadczenie ⭐.

Twoje korzyści z wynajmu lokalu na Planecie

W każdym miesiącu:

  • Możesz wziąć udział w szkoleniu w formie webinaru lub obejrzeć nagranie (które wyląduje na platformie).
  • Zdobywasz książkowe inspiracje lub specjalne oferty tylko dla Mieszkańców Planety.
  • Masz dostęp do specjalnej zamkniętej grupy na Fb, gdzie możesz zdobyć cenne informacje i poznać innych nauczycieli – tego dostępu nigdy nie tracisz!
  • Uzyskujesz wsparcie i motywację, nie tylko w kryzysowych sytuacjach.
  • Dostajesz zniżkę na materiały dostępne w sklepie na www.fullofideas.pl.

A poza tym:

  • Dopóki jesteś Mieszkańcem Planety Inspiracji, masz nieograniczony dostęp do wszystkich treści zawartych na platformie. 
  • Co dwa miesiące możesz wziąć udział w tematycznym LIVE’ie tylko dla członków zamkniętej grupy na Facebooku.
  • Dostajesz dodatkowe materiały niedostępne w innych miejscach.